ᑯᐊᐳᕇᓴᒥᑦ

Suzanne Paquin

ᓲᓵ ᐸᑯᐃᓐ
ᐊᖏᔪᖅᑳᖅ ᐊᒻᒪ ᐊᓪᓚᑦᑎ
(514) 597-0186

Capt. Georges Tousignant

ᑳᐱᑕᓐ ᔨᐊᔭᔅ ᑐᓯᖓᑦ
ᑐᖏᓕᖓ−ᐊᖏᔪᖅᑳᖅ, ᐊᐅᓚᓂᖏᓐᓄᑦ
(514) 597-0186

Michel Couture

ᒥᓯᐅᔾ ᑰᑦᓱ
ᑐᖏᓕᖓ−ᐊᖏᔪᖅᑳᖅ, ᑮᓇᐅᔭᓕᕆᓂᕐᒧᑦ
(514) 597-0186

Marc-André Bougie

ᒫᒃ−ᐋᓐᑐᕋᐃ ᐴᒋ
ᑐᑭᒧᐊᖅᑎᑦᑎᔨ, ᓂᐅᕕᐊᔅᓴᓂᑦ ᐊᒻᒪ ᓂᐅᕐᕈᑎᖃᓂᕐᒧᑦ
(514) 597-9392
mbougie@neas.ca


ᓂᐅᕕᐊᔅᓴᓄᑦ

Jimmy S. Akavak

ᔨᒥ S. ᐊᑲᕙᒃ
ᑐᑭᒧᐊᖅᑎᑦᑎᔨ ᓂᐅᕐᕈᑎᖃᓂᕐᒧᑦ − ᓄᓇᕗᑦ
(867) 979-7974
neas@qiniq.com

Robert Karetak

ᕌᐳᑦ ᖃᕆᑕᖅ
ᓂᐅᕕᐊᔅᓴᓄᑦ ᐊᒻᒪ ᓂᐅᕕᖃᑦᑕᖅᑐᓄᑦ – ᑭᕙᓪᓕᖅ
(867) 645-7770
rkaretak@hotmail.com

Richard Jones

ᕆᓱᑦ ᔫᓐᔅ
ᓂᐅᕕᐊᔅᓴᓄᑦ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ – ᓄᓇᕕᒃ
(819) 964-2573
firechief@kuujjuaq.ca

 

Danil Voeykov

ᑖᓂᐅᓪ ᕗᐃᑳᕝ
ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ ᓂᐅᕕᔅᓴᓄᑦ ᐊᒻᒪ ᐱᔨᑦᑎᖅᑕᓄᑦ
(514) 597-1742
dvoeykov@neas.ca

Djamilath Tabe

ᑕᔭᒥᓛᑦ ᑕᐃᑉ
ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ ᓂᐅᕕᔅᓴᓄᑦ ᐊᒻᒪ ᐱᔨᑦᑎᖅᑕᓄᑦ
(514) 597-1851
dtabe@neas.ca

Lucie Hébert

ᓘᓯ ᕼᐊᐃᐳᑦ
ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ ᓂᐅᕕᔅᓴᓄᑦ ᐊᒻᒪ ᐱᔨᑦᑎᖅᑕᓄᑦ
(514) 597-9396
lhebert@neas.ca


ᐊᐅᓚᓂᖏᓐᓄᑦ – ᐱᓕᕆᕕᖓ

Luc Nadeau

ᓘᒃ ᓇᑑ
ᐱᓕᕆᕕᒻᒥᑦ ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ
(450) 373-3379
lnadeau@neas.ca

Olivier Bolduc

ᐋᓕᕗ ᐴᑕᒃ
ᐃᑲᔪᖅᑎᖓ ᐱᓕᕆᕕᒻᒧᑦ ᐊᐅᓚᑦᑎᔨᒧᑦ
(450) 373-3379
obolduc@neas.ca

Claudia Iskra

ᑲᓛᑎᐊ ᐄᔅᑯᕋ
ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ ᑎᑎᕋᖅᑕᐅᓯᒪᔪᓂᑦ
(450) 373-3379
ciskra@neas.ca


ᐊᐅᓚᓂᖏᓐᓄᑦ – ᐅᒥᐊᕐᔪᐊᑰᖅᑎᑕᐅᔪᓄᑦ ᐱᓕᕆᕕᒃ

Patrice Roy

ᐸᑐᕇᔅ ᕈᐃ
ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ
(450) 377-0187
proy@neas.ca

Darryl Walker

ᑎᐅᕈ ᕗᐊᑯ
ᐃᑲᔪᖅᑎ ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ
(450) 377-0187
dwalker@neas.ca


ᐊᐅᓚᓂᖏᓐᓄᑦ

Christian Demers

ᑯᕆᔅᑕᓐ ᑎᒥᐅᔅ
ᐃᖅᑲᓇᐃᔭᖅᑐᓕᕆᓂᕐᒧᑦ ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ
(514) 597-1636
cdemers@neas.ca

Michel Poudrier

ᒥᓯᐅᓪ ᐴᑐᕋᐃ
ᐊᑭᓕᔅᓴᓄᑦ ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ
(514) 597-9397
mpoudrier@neas.ca